O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2017/18
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
Kontakty, konzultační hodiny
GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

Volná místa

šk. rok 2017/2018

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace Sídliště Osvobození 682/56, 682 01 Vyškov
přijme zaměstnance na pozici

■ Vychovatel/ka školní družiny
■ Asistent pedagoga
■ Školní asistent

Termín nástupu:1. 9. 2018
Požadujeme: vzdělání – odborná kvalifikace dle Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (ukončené vzdělání), zdravotní způsobilost, flexibilitu, samostatnost, příjemné vystupování, zapálení pro práci, spolehlivost, loajálnost, klidný a vlídný přístup k dětem, trpělivost, ochotu se učit novým věcem.

Nabízíme: částečný pracovní úvazek, odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na stravné, práci v příjemném prostředí.

Kontakt: tel.: 517 325 622, 517 325 621, e-mail: skola@zsletnipole.cz