O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Rozšíření kapacit MŠ – ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:23.11.2016 08:50 Okrsková kola ve florbalu 2016
V úterý 15. 11. 2016 se konalo okrskové kolo ve florbalu starších žákyň na ZŠ v Drnovicích a 16. 11. pak okrskové kolo starších žáků v Rousínově. Do Rousínova jezdíme rádi, neboť se nám v jejich krásné hale daří. Tento rok tomu nebylo jinak.


Družstvo, které jsme složili mělo  sílu a dravost. Kluci do okrskového kola nastoupili v dobré pohodě a formě. Čekalo nás docela dost dřiny, neboť družstva z Gymnázia Vyškov a Gymnázia Bučovic byla slušně připravena. Obě školy jsme jasně přehráli a vyhráli jsme. Následovala baráž o postup do okresního kola. S napětím jsme čekali, které družstvo s námi sehraje tento postupový zápas. Na finále proti nám nastoupili hráči ze ZŠ Drnovic. I tento zápas jsme dovedli do vítězného konce a slavili postup do okresního kola. Musím pochválit všechny hráče za předvedený výkon. Složení družstva: Lukáš Nohýnek tř. 7. A, Matěj Mikulík tř. 8. A, Vojtěch Olejníček tř. 8. A, Adam Zlatník tř. 8. A, Štěpán Šmíd tř. 8. A, David Nohel tř. 9. A,  Daniel Šebela tř. 9. A, Michal Janás tř. 9. B, Jozef Tutko tř. 9. B a David Horáček tř. 9. B.

Turnaj dívek se hrál  systémem dvou skupin a naše děvčata po přesvědčivých výkonech skupinu jasně vyhrála a nastoupila do baráže o postup do okresního kola. V baráži jsme se utkali se ZŠ Nádražní, která vloni skončila třetí,  v republikovém finále. Bohužel neuznaný regulérní  gól a kvalita soupeře vedla k porážce 2:0 a vypadnutí ze soutěže. Děvčata si zaslouží pochvalu  za odpovědný přístup, sportovní chování a nasazení v celém turnaji. V soutěži nás výborně reprezentovali I. Štursová, K. Štofková, T. Hríbiková,  K. Kryštofová, L. Hanulíková (všechny  9. A),  L. Voráčová, K. Měřínská (všechny z 9. B) a N. Rozehnalová a A. Kalincová z 8. A. Děkujeme za předvedenou hru a snad budeme mít v dalších soutěžích více štěstí na soupeře, protože  děvčata by  si za předvedenou hru postup zasloužila.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace