O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2017/18
Vyučovací hodiny
Rozvrh hodin
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:



27.06.2018 10:55 Ocenění úspěšných žáků školy
Slova chvály a poděkování dnes slyšelo 23 žáků z I. i II. st. naší ZŠ. Byli to žáci, kteří dosáhli výrazných úspěchů při reprezentaci školy ve vědomostních, dovednostních a sportovních soutěžích a olympiádách. Obdrželi malý dárek od Sdružení rodičů a především ocenění a poděkování z úst svých pedagogů a vedení školy. Blahopřejeme!

Ve školním roce 2017/2018 úspěšně školu reprezentovali


- ve sportu:

Karel Pechmann            3. A
Ondřej Zeman                4. A
Jan Stanislav                 4. A
Sebastian Felix Drlík      4. B
Zuzana Orálková           4. B
Thomas Korolkov           4. B
Daniela Říháková          4. B
Daniel Ryšánek              5. A
Daniel Ruberto               5. A
Alžběta Suchomelová    5. A
Vojtěch Pechmann         6. A
Kateřina Bébarová         6. A
Lucie Křetínská              6. A
Eliška Olejníčková         7. A
Daniel Gryc                    7. A
Tereza Mikulíková         7. A
Jindřich Osolsobě          8. A
Michaela Paludová        8. A
Filip Fojtík                      8. A
Štěpán Šmíd                  9. A
Matěj Mikulík                  9. A
Nina Rozehnalová         9. A
Anna Kalincová             9. A
Vojtěch Olejníček          9. A
Aleš Fiala                      9. A
Michaela Gregušová     9. A


- ve vědomostních a dovednostních soutěžích:

Petr Nohejl                  (M, F, Ch)                 9.A
Kristýna Kolásková     (M)                            7.B
Magda Kolaříková      ((M)                           7.B
Jindřich Osolsobě       (M)                            8.A
Tomáš Bednařík         (M)                            6.A
Lucie Kozílková          (ČJ)                           3.A
Eliška Olejníčková     (Čj)                             7.A 
 

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace