O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Rozšíření kapacit MŠ – ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:20.01.2012 15:32 Okresní kolo v ORION FLORBAL CUPU
Dne 13.1. a 17.1. 2012 se konalo okresní kolo starších a mladších žáků (8. a 9. tříd) v ORION FLORBAL CUPU. Obě družstva ze ZŠ Vyškov, Letní pole postupovalo do okresního kolo z prvních míst v okrsku (vítězové).

 Turnaj starších žáků byl rozdělen do dvou skupin. V naší  skupině jsme narazili na těžké soupeře (ZŠ Slavkov, Komenského, ZŠ Vyškov, Nádražní 5). Přesto  jsme skupinu vyhráli a čekal nás zápas o první místo v turnaji a možný postup do krajského kola. Po urputném boji, jsme podlehli s Gymnáziem Bučovice (3:4). Postup se rozplynul. Družstvo složené z: Jakuba Leznara (brankář, tř. 8.B), Robina Melka (tř. 8.B), Zdeněka Zabloudila (tř. 8.B), Martina Voborného (tř. 8.A), Dominika Hasaly (tř. 9.B), Martina Staňka (tř. 9.B), Kristiana Dzurňáka (tř. 9.B), Jaroslava Crhonka (tř. 9.A), Zdeněka Vlacha (tř. 9.A), Michala Kressla (tř. 9.A) a Patrika Přikryla(tř. 9.A), bych chtěl velice pochválit a všem hráčům děkuji za skvělou reprezentaci školy!!!
Družstvo mladších žáků bylo předem favoritem po jasných vítězstvích v okrskových kolech mnohdy rozdílem třídy. I v okresním kole se situace v zápasech opakovala a pouze družstvo Rousínova dokázalo s námi držet krok, přesto nemohlo odvrátit porážku.  K nejlepším hráčům týmu patřili N. Dzurňák, M. Zabloudil a D. Chujac, D. Lauryn všichni 7.A a M Hasala 5.A.
Všem hráčům děkuji nejen za vítězství v turnaji a postup do krajského kola ale i vzornou reprezentaci školy.Příští týden v krajském kole jsou šance otevřené a po loňském 3. místě věříme a držíme palce ve vítězství a možný postup do republikového finále.

 

.

 

.

 

.

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace