O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:



24.03.2009 09:28 Účast v celostátní matematické soutěži Taktik
V letošním roce se někteří žáci naší školy účastní celostátní matematické soutěže TAKTIK. Soutěží jednotlivci, dvoučlenná nebo tříčlenná družstva v sedmi kategoriích. Celé soutěže se účastní 37 škol.

 

Termín odevzdání 3.série:  29.března   2009

 

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY:

 

Soutěž škol:     1.série   4. ZŠ Vyškov, Letní pole

                        2.série   4. ZŠ Vyškov, Letní pole

 

Soutěž jednotlivců:

 

Výsledky 1.série( nejúspěšnější žáci)

Kategorie 2

1. DominikTlčik                                                                   2.A       12b.

2. Markéta Paludová                                                           2.A         8b.

2. Alena Michálková                                                            2.A         8b.

2. Lada Fialová                                                                   2.A         8b.

 

Kategorie 3

1. Vilém Crhonek, Kateřina Studničná, Adam Žalud               3.A       14b.

1. Alexandra                                                                      3.B       14b.

1. Daniel Mikys                                                                  3.B       14b.

1. Josef Minařík                                                                  3.B       14b.

8. Dana Suchomelová, Natálie Šťastná                                3.A       10b.

Kategorie 5

1. Kateřina Musilová, Radka Sucho                                     5.A       14b.

1. Michaela Homolová, Kristýna Šperková                            5.A       14b.

5. Jan Dědák                                                                     5.B       12b.

5. Daniel Fabok, Jakub Gryc, Petr Muzika                           5.A       12b.

7. Denisa Vlašínová, Nikola Rothkögelová                            5.A       10b.

 

Kategorie 7

1. Michaela Jakubčíková, Anna Raušerová, Michaela Kocourková          7.B       12b.

 

Kategorie 8-9

1. Pavla Fialová                                                                                 9.A       14b.

11.Lukáš Drnovský, Petra Provazníková, Michaela Vojtková                  8.A       12b.                            

 

 

 

Výsledky 2.série( nejúspěšnější žáci)

Kategorie 2

1. Dominik Tlčik                                                                 2.A       28b.

2. Lada Fialová                                                                  2.A       22b.

2. Alena Michálková                                                           2.A       22b.

8. Markéta Paludová                                                          2.A       18b.

 

Kategorie 3

1. Vilém Crhonek, Kateřina Studničná, Adam Žalud              3.A       28b.

1. Alexandra Vernerová                                                      3.B       28b.

1. Daniel Mikyska                                                              3.B       28b.

1. Josef Minařík                                                                 3.B       28b.

7. Dana Suchomelová, Natálie Šťastná                                3.A       24b.

 

Kategorie 5

1. Kateřina Musilová, Radka Suchomelová                           5.A       28b.

4. Daniel Fabok, Jakub Gryc, Petr Muzikant                        5.A       26b.

6. Michaela Homolová, Kristýna Šperková                           5.A       22b.

9. Jan Dědák                                                                    5.A       20b.

 

Kategorie 8-9

1. Pavla Fialová                                                                9.A       28b.

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace