ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Školní rok 2023-2024

Fyzikální olympiáda 2023

V minulém týdnu, se uskutečnilo školní kolo fyzikální olympiády. Řešení úkolů a zadání bylo poměrně náročné. Ne všichni žáci si s ním poradili dobře. Nejlépe je zvládl vypracovat při školním kole Radim Jabůrek z 8.A, který vyhrál. Na druhém místě skončil Tomáš Trgala z 8.B a třetí skončil Daniel Ruberto z 9.B. Kompletní výsledky ostatních žáků lze nalézt na webu školy nebo na nástěnce ve třídě. Vyhlášení žáci na prvních třech místech obdrží diplomy a věcné ceny od Sdružení rodičů. Vzhledem k tomu, že fyzikální olympiáda má dvě části, tak o postupu do okresního kola nerozhoduje jen školní znalostní test, ale i domácí kolo. Žáci, kteří splnili minimální počet bodů (to splnili žáci na prvních třech místech), vypracovávají zadané úkoly během následujícího měsíce. Na základě splnění této druhé části se rozhodne o postupujícím do okresního kola. Všem účastníkům děkujeme za předvedené znalosti a držíme medailistům palce ve zvládnutí domácího kola a postup do okresního kola.

Výsledky školního kola Fyzikální olympiády 2023 kategorie E,F
1 místo Radim Jabůrek 8.A 20 b
2. místo Tomáš Trgala 8.B 17 b
3. místo Daniel Ruberto 9.B 16 b