Školní kolo ve florbalu 2022

ilustrační foto V úterý 25. 11. 2022 se uskutečnilo - Školní kolo ve florbalu. Očekávaný turnaj o nejlepší florbalovou třídu na naší škole. Zápasy se odehrály pouze v kategorii mladší, která byla složena ze žáků šestých a sedmých tříd.

Hrálo se s velikým odhodláním a souboje se soupeři nikdo nevypouštěl. Zápasy měly neskutečný náboj a energii. Celý turnaj měl skvělou atmosféru, kde nebylo nouze o napínavou podívanou Zvítězila třída 7. A, druhé místo obsadila třída 7. B. Třetí místo vybojovalo třída 6. A a bramborové, neboli čtvrté místo získala třída 6. B. Nejlepší hráči - hráčky byli vyhlášeni: Natálie Lea Čuprová (tř. 7. A), Ondřej Adamík (tř. 7. A), Tomáš Pospíšil (tř. 7. B), Tomáš Dirda (tř. 7. B) a ze šestého ročníku Richard Vlček (tř. 6. A), Dominik Kollár (tř. 6. B).
Skupina mladší 6. – 7. tříd:
1. místo - třída 7. A
2. místo - třída 7. B
3. místo – třída 6. A
4. místo - třída 6. B
Blahopřejeme vítězům a doufáme, že se nám bude dařipodaří reprezentovat naši školu v okrskových a okresních kolech!!!