ŠTĚŇATA

ÚT od 6:30 do 15:30 hod.
ST od 6:30 do 15:30 hod.
ČT od 6:30 do 15:30 hod.
PÁ od 6:30 do 17:00 hod. (rozcházecí třída)

Štěňata

Složení třídy Štěňat je heterogenní ve věku 2-6 let. Třída je vybavena moderní technikou, vhodnými hračkami a pomůckami pro danou věkovou kategorii. Ve třídě se snažíme pracovat i s interaktivní tabulí, kterou využíváme pro výuku předškolních dětí. Během celého školního roku bude příprava přizpůsobena jejich věkové kategorii a individuálním možnostem. Za důležité považujeme děti rozvíjet ve všech oblastech – např. jemná a hrubá motorika, pohybové dovednosti. Část výuky je věnována i na společenské pravidla a návykům pro zařazení do společnosti. Respektujeme individuální potřeby dítěte a snažíme se o vytvoření klidné, příjemné atmosféry a zdravého prostředí pro děti, rodiče, ale i nás pedagogy. Náš třídní vzdělávací program se řídí RVP a ŠVP.