Okrskové kolo ve florbalu 2022 mladší žákyně

ilustrační foto V úterý 8. 11. 2022 se družstvo mladších žákyň (roč. 6. – 7.) zúčastnilo Okrskového kola ve florbalu na ZŠ v Drnovicích. Některé hráčky teprve sbírali zkušenosti, protože na okrskovém kole hrály poprvé. V turnaji naše družstvo obsadilo druhé - postupové místo do okresního kola.

Velikou pochvalu zaslouží celé družstvo, ale ta největší patří kapitánce Natálii Lee Čuprové (tř. 7. A), protože nasázela soupeřkám za celý turnaj kolem dvaceti gólů. Sestava družstva: Vanesa Vašínová, Barbora Butulová, Tereza Krejčí a Sára Červíková (všichni ze tř. 7. A), Adéla Vinklárková, Eliška Ševčíková (tř. 7. B), Adéla Krajčíková, Aneta Kalousková a Petra Bartáková (tř. 6. A). Doufáme, že se nám bude příští týden dařit v okresním kole.
Blahopřejeme a chválíme za reprezentaci školy!!!