3. místo v KK Štafetového poháru

ilustrační foto V pondělí 15. 5. 2023 jsme do Břeclavi vyrazili brzo ráno za vydatného deště a ještě s pozměněnou soupiskou, protože nám několik závodníků onemocnělo. Dobré a bojovné náladě nám to neubralo. V Břeclavi se počasí uklidnilo a naše štafetové družstva složené z ročníku 1. – 3. a ročníku 4. – 5. mohla vyrazit do závodu proti dvanácti školám z celého Jihomoravského kraje. Nejprve běžela mladší štafeta 8 x 100 m - ročník 1 – 3. a hned po doběhu vyrazila starší štafeta také na 8 x 100 m ročník 4. – 5. Obě štafety běžely na výbornou. Pak se z těchto dvou štafet vybrali závodníci na štafetu 8 x 200 m A a štafetu 8 x 200 m B.

Všechny časy se sečetly a naše škola obsadila překrásné třetí místo v Jihomoravském kraji.

Složení štafetového družstva: Adéla Sedláková, Anna Řiháková, Filip Vinklárek, Markéta Palátová (všichni ze tř. 5. A), Sabina Havlíčková tř. 5. B), Lucie Doležalová, Dominik Černý, Adam Beránek (všichni ze tř. 4. A), David Adamec, Mikeš Hruška, Lucie Hrabovská, Sofie Vlková, Ellen Sedláčková, Anna Šolcová, Štěpán Konopka (všichni ze tř. 3. A), Jakub Štébl a Adéla Bosáková (ze tř. 3. B).

Veliká gratulace za skvělý výkon a reprezentaci školy!!!