Oslava 30. výročí školy – pozvánka ke sportovním aktivitám

V rámci oslav 30. výročí založení školy nabízíme tyto sportovní aktivity:

Rodiče (smíšené dvojice, případně rodič dítě) mohou vyzvat k zápasu učitelské dvojice (p. Mozolová, Borovec a Pazallová, Šebestová – případně kombinace).

Bude možné vyzvat p. učitele Borovce ve stolní tenise k oficiálnímu zápasu, nebo si s ním jen zatrénovat (hraje za TJ Sokol Drnovice), případně s žákyní E. Křetínskou (hraje okresní soutěž -3 za TJ Sokol Luleč).

Rakety (badminton, stolní tenis), košíčky a míčky budou k dispozici, kdo by chtěl může si donést svoje rakety. Doporučujeme vhodnou obuv a sportovní oblečení.
Nahlášení dvojic pro zájemce o badminton, bude možné přímo přes moderátora L. Karase nebo domluva přímo s p. uč. Borovcem. Možnost je také dopředu nahlásit mailem na k.borovec@zsletnipole.cz – počet dvojic je omezen kapacitou a výdrží učitelů. Těšíme se na hojnou účast.