Školní kolo recitační soutěže

ilustrační foto Za hezký kulturní zážitek bych chtěla poděkovat žákyním 2. stupně, které se ve středu 14. 2. 2024 zúčastnily školního kola recitační soutěže. Jedná se o děvčata Karolínu Brlohovou, Adélu Krajčíkovou a Natálii Vlkovou ze 7. A. a Emu Hilnerovou ze třídy 9. A. Jejich výkony posuzovala porota, ve které zasedly paní učitelky Bařinová, Hajzerová a Hýblová.

Odvaha a talent děvčatům rozhodně nechyběly. Dívky nás překvapily nejen výběrem básní ale i svým osobitým přednesem. Bylo pěkné slyšet, jak hezky se uměly k recitaci připravit. Všechna vystoupení byla opravdu velice zdařilá. Děvčata chválím za aktivní přístup, zodpovědnou přípravu a přeji jim mnoho úspěchů v okresním kole, ve kterém jim budeme držet pěsti