Celoškolní projekt Den Země - barevné dobrodružství

ilustrační foto V pátek 19.4. se uskutečnil celoškolní projekt Den Země. Letošním tématem byly Barvy nejen v přírodě. Každý učitel (podle předmětu který vyučuje) měl svoji dílnu, ve které žáci téma zpracovali.

Momentky z Náboru do sportovních skupin 6. tříd

ilustrační foto Čtvrteční slunečné odpoledne strávili žáci 4. a 5. tříd na školním sportovišti. Všichni zúčastnění se snažili o co nejlepší sportovní výkony v osmi atletických disciplínách a dařilo se jim...

Zveřejnění výsledků voleb do školské rady

Pozvánka na Nábor do sportovních skupin 6. tříd

ilustrační foto Hledáte pro své dítě, budoucího šesťáka, vhodnou základní školu? ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole nabízí sportovní a přírodovědné zaměření.

Upřesňující informace o konání voleb do školské rady

Informace o termínu podávání žádostí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání

Celoškolní projekt Den zdraví v retro stylu

ilustrační foto Jako každý rok i letos se na naší škole uskutečnil Den zdraví. Tento rok byl tematicky zaměřen na „retro styl“. Projektového dne se účastnil první i druhý stupeň. Žáci vytvářeli pyramidu zdraví, navrhovali jídelníčky, psali kuchařky nebo si něco zdravého uvařili.