ZÁJEMCI O STRAVOVÁNÍ

Školní jídelna vaří nejen pro žáky a zaměstnance naší školy, ale zároveň i pro dvě dětská centra a Mateřskou školu, Základní školu a Střední školu Vyškov, Sídl. Osvobození 681/55, ale také pro cizí strávníky (důchodce, matky na MD atd.). Cena jejich oběda je 80,- Kč. Platba probíhá buď v hotovosti, nebo u stálých a pravidelných strávníků i formou inkasa, jako je tomu u žáků ZŠ.

Pro odběr stravy je nutné se zaregistrovat ve školní jídelně, zakoupit si čip v hodnotě 50,- Kč a pak už jen včas přicházet na výdej stravy. V současné době z důvodu nařízených opatření před infekční nákazou Coronaviru, se obědy vydávají u bočního vchodu do ŠJ ze strany hřiště v době od 11,00 – 11,15 hodin. U vchodu je dezinfekce rukou, kterou je nutné použít. Žádáme rovněž pro vstup do šj použití roušky. Po uplynutí vymezené výdejní doby se jídelna uzavře a již se pro stravu nedostanete. Pak už se v jídelně začínají střídat skupiny dětí z MŠ a ZŠ. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem ke zkrácené době pro výdej obědů z důvodu shora uvedeného omezení je omezen i počet cizích strávníků na zvládnutelný proces výdeje. Proto, pokud již bude kapacita cizích strávníků vyčerpána, děkujeme Vám za pochopení.