9. ročník Atletické olympiády MŠ

V atletických disciplínách soutěžilo celkem 48 dětí z 8 mateřských škol. Olympiády se zúčastnily děti z MŠ Dědická, Palánek, Šikulka, Havlíčkova, Revoluční, Puškinova, z MŠ Nemojany a ZŠ a MŠ Letní pole.

Hurá na prázdniny

ilustrační foto Vedení ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole přeje všem žákům, dětem, zaměstnancům a příznivcům školy krásné prázdniny protkané sluníčkem, báječnými zážitky a dobrou náladou.

Děti z dramatického kroužku hrají pro spolužáky a rodiče

ilustrační foto Ztracený poklad Žáci z dramatického kroužku zahráli divadlo nejen svým rodičům, sourozencům, babičkám a dědečkům, ale také spolužákům z celého 1. stupně a dětem z mateřské školky. Každé jejich představení bylo jedinečné a krásné, ale to poslední už zvládli opravdu jako zkušení profíci.

Úřední hodiny o prázdninách

18.06.2024

Pozvánka na loučení se školním rokem aneb Retro odpoledne

Milé děti a žáci školy, rodiče

Sportovní den na 2. stupni ZŠ

ilustrační foto Dne 31. 5. 2024 se uskutečnil Sportovní den II. stupně. Soutěžilo se o nejsportovnější třídu (kolektiv) na druhém stupni. Sportovní den byl rozdělen na dvě kategorie (6. – 7. ročník a 8. – 9. ročník). Na vítěze čeká sladké potěšení v podobě výborného dortu a diplomu, který si každá třída pověsí ve třídě na nástěnku.

Přírodovědná praktika v 7.- 9. ročníku

ilustrační foto Na konci května se žáci 7., 8. a 9. ročníku zúčastnili výjezdních přírodopisných praktik.

Den pro děti na 1. st. ZŠ /Anti olympiáda

ilustrační foto Den dětí oslavily děti z prvního stupně již 3.ročníkem anti olympiády, kde vystřídaly celkem 18 stanovišť ve velmi netradičních disciplínách.