8. ročník Atletické olympiády MŠ

ilustrační foto 8. ročník Atletické olympiády MŠ, konaný dnes 27.9.2022, je za námi. Letos se zúčastnily děti z osmi mateřských škol z Vyškova a jeho okolí. Nálada byla výtečná. Poděkování za účast patří dětem a pedagogům z MŠ Opatovice-Rychtářov, Nemojany, Dědická, Havlíčkova, Puškinova, Víta Nejedlého, Hraničky a MŠ Letní pole. Příjemně strávené dopoledne bylo nejen ve znamení velmi dobrých sportovních výkonů, ale i pohody.

Děti přivítal ředitel školy Mgr. Jiří Sochor i ředitelka závodu Mgr. Jana Rozehnalová. Po slavnostním zapálení olympijského ohně následovalo čestné kolečko včele s našimi vynikajícími atlety a nezbytná rozcvička. A pak se již osm družstev rozběhlo k plnění jednotlivých disciplín. A že se jim dařilo, dokazují přiložené fotografie.
Čekání na výsledky zpříjemnili dětem žáci naší ZŠ. Jejich pěkné vystoupení ocenily děti potleskem.
A jak to vše dopadlo? Na stupních vítězů stály děti z MŠ Hraničky (1. místo), z MŠ Opatovice-Rychtářov (2. místo), děti z MŠ Letní pole (3. místo).
Nejen ti, co stáli na stupních vítězů, ale všichni malí sportovci si odnášeli kromě tašky s drobnými dárečky i zážitky z příjemně stráveného dopoledne.
Kus dobré práce odvedli organizátoři akce i pomocníci z řad žáků a pedagogů naší školy. Za to jim patří dík.

Víve fotografií najdete zde: https://www.zsletnipole.cz/fotogalerie.htm?fotogalerie=72