Pozvánka na oslavy 30.výročí školy

ilustrační foto Základní škole Letní pole je třicet let! Poprvé se její dveře žáčkům otevřely 5. září 1993, kdy tehdejší pan ředitel Mgr. Josef Slavíček slavnostně uvítal všech 563 žáků.

Tradice školy je však starší - základní škola přesunula své prostory z původní budovy Nádražní 4 do nově vybudovaných a zařízených prostor na Letním poli. Na kraji města, blíž přírodě se začalo rozvíjet i její ekologické zaměření. Současný pan ředitel Mgr. Jiří Sochor navazuje na tradici se záměrem posunout školu směrem k modernímu školství.

Ať jste žáci či rodiče současní, bývalí nebo budoucí, přátelé školy, kolemjdoucí či jen máte chuť se pobavit, přijďte dne 3. června na společnou oslavu výročí naší školy. Pro všechny návštěvníky bude v areálu školy připraven bohatý program – vystoupení žáků, občerstvení, sportovně se unavíme při „výročním maratonu“, malé děti zabavíme zajímavými aktivitami, poklábosíme, při prohlídkách školy si zavzpomínáte na vlastní školní léta a dozvíte se, co je u nás nového. Začínáme v 11.00 hodin a těšíme se na shledání s Vámi.

Pozvánka: https://www.zsletnipole.cz/download/1684417118.jpg