Zeměpisná olympiáda – školní kolo 2024

V pondělí 29. 1. 2024 se uskutečnilo školní kolo v zeměpisné olympiádě. Olympiáda byla rozdělena do tří skupin podle ročníků (na šesté třídy – skupina A, sedmé třídy – skupina B a v poslední skupině byly dohromady ročníky osmých a devátých tříd – skupina C). Pracovalo se s teoretickými vědomostmi, které měly prověřit zeměpisné znalosti.

ŠK zeměpisné olympiádyV kategorii A – 6. tříd - vyhrála Viola Ella Cetkovská (tř. 6. A) - plný počet bodů), druhé místo získal Oliver Plášil (tř. 6. B) a třetí místo obsadil Viktor Stěnička (ze tř. 6. A). V kategorii B – 7. tříd – vyhrála Natálie Vlková ze třídy 7. A. Druhé místo získal Martin Formánek (ze tř. 7. B) a třetí místo obsadily dvě žákyně Lucie Plchová (ze tř. 7. B) a Adéla Krajčíková (ze tř. 7. A) se shodným počtem bodů. V kategorii C – 8. a 9. tříd – byl vítěz Ibrahim Hazaa (třída 9. B). Druhé místo obsadil Pavel Vašíček (třída 9. A) a třetí místo získal Sebastian Tauš (třída 9. A).

Všem zúčastněním gratulujeme a doufáme, že se nám bude dařit i v okresním kole !!!