14.02.2024

Školní kolo v badmintonu trojic 2024

ilustrační foto V úterý 13.2.2024 se uskutečnil již 6. ročník turnaje v badmintonu trojic. Přebor školy se uskutečnil v rámci hodin TV v jedné smíšené kategorii 6.-9. třída. Přihlášení žáci byli nalosováni do tří skupin, kde hráli zápasy tzv. systémem „každý s každým“. Vítězové skupin pak hráli vzájemně o 1.- 3. místo. Všechna utkání doprovázela skvělá atmosféra a povzbuzování z řad zrovna nehrajících spolužáků.

Přihlásilo se 11 týmů a hrálo se ve třech skupinách. Do finále se dostali jen týmy z 9. ročníků, přestože je mladší spolužáci někdy potrápili. Vítězem se stal suverénně tým 9.A ve složení T. Takács, D. Kingma a K.Šmerdová. Druhé místo obsadila opět 9.A.ve složení M. Kingma, V. Vlčková a O. Chrást. Třetí místo obsadilo družstvo 9. B ve složení D. Hanáková, R. Škrob, S. Valníček a střídající M. Hrnčíř. Jako nejlepší hráči turnaje byli vyhlášeni z chlapců D. Kingma (9.A) a z děvčat D. Hanáková (9.B) Úroveň hry, především ve finále, byla velmi vysoká a bylo radost se na ni dívat.
Organizátoři všem zúčastněním hráčům děkují za výborné sportovní výkony, fair play chování a vítězům gratulují. Již se těšíme na další 7. ročník!!!