Slavnostní otevření zrekonstruované učebny fyziky

ilustrační foto Dnes 15.9. byla na naší škole za účasti představitelů města Vyškova, hostů, pedagogů a žáků slavnostně otevřena zrekonstruovaná učebna fyziky. Přípravné práce trvaly téměř 2 roky, se stavebními pracemi se začalo na jaře 2022. Celá rekonstrukce stála přes 4 mil. Kč, z toho více než 3,7 mil. poskytl IROP prostřednictvím MAS Vyškovsko.

Pozvaní hosté si mohli prohlédnout a vyzkoušet nové vybavení učebny. Kromě nových učebních pomůcek pro fyziku, byla učebna vybavena i novou didaktickou tabulí s hardwarovým vybavením. Z digitálních technologií je učebna např. vybavena 16 kusy náhlavních souprav pro virtuální a rozšířenou realitu ClassVR s potřebným softwarem, 6 ks interaktivních robotů Blue-Bot, 3D tiskárnou sadou iPadů, sadou tabletů ... V budoucnu bude učebna využívána nejen pro výuku fyziky, ale i informačních technologií a dalších předmětů.

Fotografie naleznete zde: https://www.zsletnipole.cz/fotogalerie.htm?fotogalerie=70