20.11.2022

Okresní kolo ve florbalu 2022 – mladší žákyně

ilustrační foto Ve středu 16. 11. 2022 se družstvo mladších žákyň zúčastnilo OKRESNÍHO KOLA ve florbalu v Rousínově. Postup z okrskového kola nás velice mile potěšil a my plni očekávání vyrazili na okresní kolo do Rousínova.

Vstup do turnaje nám vyšel na výbornou, protože jsme porazili ZŠ Bučovice 711. Pak už jsme jen vyhrávali a ostatní základní školy jen poráželi (ZŠ Vyškov Purkyňovu, ZŠ Drnovice a ZŠ Rousínov). Zaslouženě jsme vyhráli a postoupili do krajského kola do Blanska. Holky děkujeme za vzornou a ukázkovou reprezentaci školy a plně věříme, že se nám bude v krajském kole stejně dařit jako v okresním kole. Sestava družstva: Natálie Lea Čuprová (nejlepší hráčka s patnácti brankami), Vanesa Vašínová (druhá nejlepší hráčka), Barbora Butulová, Tereza Krejčí a Sára Červíková (všichni ze tř. 7. A), Adéla Vinklárková, Eliška Ševčíková (tř. 7. B), Adéla Krajčíková, Aneta Kalousková a Petra Bartáková (tř. 6. A).