22.10.2021

Okresní kolo ve stolním tenise mladšího žactva 2021

ilustrační foto Dne 21. 10. 2021 se uskutečnilo Okresní kolo ve stolním tenise šestých a sedmých tříd na ZŠ Tyršova Vyškov. Po dlouhé covidové pauze se začíná konečně sportovat mezi vyškovskými školami. Do okresního kola ve stolním tenise jsme po vydařeném školním kole, které sloužilo jako výběr hráčů, vyslali družstva mladších chlapců a mladších dívek.

Turnaj mladší chlapci rozehráli na výbornou, protože doslova kosili jednoho soupeře za druhým. Porazili jsme ZŠ Purkyňova, ZŠ Nádražní 5, ale pak se náš dobře rozjetý stroj zasekl a podlehli jsme domácí škole ZŠ Tyršova, Vyškov. Poslední zápas se ZŠ Pustiměř už byl jasně v naší režii a vyhráli jsme. Druhé místo je odměnou pro všechny hráče. Složení družstva: Marc Sebastian Kingma (tř. 7. A), Daniel Alex Kingma (tř. 7. A) - nejlepší hráč, Ondřej Klvač a Šimon Otáhal (oba z tř. 6. B). Družstvo dívek zaslouží také velkou pochvalu, protože vybojovalo krásné druhé místo v okrese. Složení družstva dívek: Eliška Křetínská, Kateřina Šmerdová (obě ze tř. 7. A) a Barbora Butulová (tř. 6. A).

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!