Ekologicky zaměřený projekt Týden pro Zemi

ilustrační foto Tradiční celotýdenní projekt Týden pro Zemi jsme zahájili v pondělí přírodovědnými stezkami pro naše nejmenší. V pátek 21.4. jsme ho ukončili celodenním projektem s názvem „Zelená je barva života“, jehož ústředním motivem byly rostliny a jejich význam pro naši planetu. Projektu se zúčastnili žáci I. i II. stupně naší ZŠ.

Zápis do MŠ se blíží .....

Přírodovědné stezky pro nejmenší

ilustrační foto Ve dnech 17. - 19.4.2023 jsme organizovali Přírodovědné stezky pro děti z okolních MŠ, pro děti z naší MŠ a pro žáky 1.-4. ročníku. Tento přírodovědně zaměřený projekt pro naše nejmenší je připraven tak, aby se děti poučily, pobavily a postupně upevňovaly vztah k přírodě živé i neživé.

Nábor do sportovních skupin 6. tříd

ilustrační foto Zveme všechny kluky a holky ze stávajících 5. tříd na nábor do sportovních skupin 6. tříd.

Týden pro Zemi

ilustrační foto V týdnu od 17.dubna čeká děti a žáky naší školy zajímavý týden, věnovaný ekologickým aktivitám. Od pondělí do středy přivítáme na školní zahradě na přírodovědných stezkách děti z okolních MŠ a naše žáky 1.-5. ročníku.

Školní časopis Letňáček - jaro 2023

Právě vyšlo další, tentokrát jarní číslo školního časopisu Letňáček. Poděkování patří redakční radě časopisu pod vedením p. učitelky Kateřiny Hajzerové. Příjemné počtení.

Den naruby

ilustrační foto Všichni z nás chodili do školy a museli se učit…, ale jaké to je, stát na druhé straně? Postavit se před třídu neposedných dětí a odučit celou hodinu..? Tak to si vyzkoušeli naši žáci z 2.stupně v rámci projektu DEN NARUBY, kdy pod vedením zkušených pedagogů skutečně učili děti na 1. stupni.