ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Školní rok 2023-2024

09.02.2023

Školní kolo v badmintonu trojic 2023

ilustrační foto Dne 7.2.2023 se uskutečnil již 5. ročník turnaje v badmintonu trojic. Přebor školy se uskutečnil v rámci hodin TV v jedné smíšené kategorii 6.-9. třída. Přihlášení žáci byli nalosováni do tří skupin, kde hráli zápasy tzv. systémem „každý s každým“. Vítězové skupin pak hráli vzájemně o 1.- 3. místo. Všechna utkání doprovázela skvělá atmosféra a povzbuzování z řad zrovna nehrajících spolužáků.

Zajímavostí je, že o 1. místě rozhodl až úplně poslední set turnaje, kde tým 8.A otočil zápas a vyhrál jej 12:10 a tím i celý turnaj. Vítězem se stal tým 8.A ve složení E.Václavíková, D. Kingma a K.Šmerdová. Druhé místo obsadila 9.B ve složení M. Spisar, T. Korolkov, K. Tutková. Třetí místo obsadilo druhé družstvo 9. B ve složení Z. Orálková, E. Toporová a D. Ruberto. Jako nejlepší hráči turnaje byli vyhlášeni D. Kingma (8.A) a M. Spisar (9.B. Úroveň hry, především ve finále, byla velmi vysoká a bylo radost se na ni dívat.
Organizátoři všem zúčastněním hráčům děkují za výborné sportovní výkony, fair play chování a vítězům gratulují. Již se těšíme na další ročník!!!