ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Školní rok 2023-2024

Školní kolo recitační soutěže na I.st.

ilustrační foto Školní kolo recitační soutěže pro I.st. připadlo v letošním školním roce na 22.2. Účast byla hojná, výkony vyrovnané, výběr básniček skvělý. Všem zúčastněným vyjadřujeme velkou pochvalu za jejich odvahu vystoupit před tak početným publikem. 25 recitátorů se utkalo ve dvou věkových kategoriích a jak to celé dopadlo?

V kategorii 2. a 3. ročníku se na 1. místě umístil Lukáš Krhánek ze 3.A, na 2. místě Barbora Pečenková z 3.B a 3. místo obsadil Pavel Řezníček ze 2.A. Ve starší kategorii pak nejlepší výkony předvedly Apolena Bártová z 5.B - 1. místo, Markéta Palátová z 5.A - 2. místo a Adéla Sedláková z 5.A - 3. místo. Žáci umístění na prvních dvou místech v obou kategoriích nás pak budou koncem března reprezentovat v okresním kole, tak jim držte palce! Rádi bychom touto cestou poděkovali Spolku rodičů za pěkné ceny věnované do soutěže.
Fotografie: https://www.zsletnipole.cz/fotogalerie.htm?fotogalerie=110