ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Školní rok 2023-2024

Školní kolo v přehazované a volejbale

ilustrační foto V kategorii 6. a 7. tříd se hrála přehazovaná s dvěma míči a první místo získala třída 7.A, na druhém místě třída 6.A a třetí místo v přehazované patří 7.B.

Přestože 7. A byla jasným favoritem, tak jej nečekaně zle potrápila třída 6.A., která za svůj výkon a snahu získala uznání od spolužáků i organizátorů soutěže. Jako nejlepší hráči byli vyhlášeni J. Staněk, L. Kryštof (oba 6.A) a A. Sedláček ze 7.A.
Turnaj ve volejbale starších žáků vyhrála přesvědčivě třída 9.A, na druhém místě skončila 8.B a třetí 8.A. Technicky nejlepšími hráči byli vyhlášeni V. Vlčková, K. Šmerdová a D Kingma (všichni 9.A) a O. Adamík z 8.A.
Všem účastníkům děkujeme za nasazení a případně držíme palce v okresních kolech, která se budou pravděpodobně konat na naší škole.