Ekologický program ve vyškovském muzeu

ilustrační foto Ve čtvrtek odpoledne v rámci předmětu Ekologický seminář se žáci 6. ročníku zúčastnili přírodovědného programu Vodní svět. Navštívili jsme velmi zajímavou vodní expozici v Muzeu Vyškovska a dozvěděli se spoustu informací o fauně i flóře vodních ekosystémů.

Okrskové kolo ve florbalu 2022 mladší žákyně

ilustrační foto V úterý 8. 11. 2022 se družstvo mladších žákyň (roč. 6. – 7.) zúčastnilo Okrskového kola ve florbalu na ZŠ v Drnovicích. Některé hráčky teprve sbírali zkušenosti, protože na okrskovém kole hrály poprvé. V turnaji naše družstvo obsadilo druhé - postupové místo do okresního kola.

Předškoláci včera navštívili naši školu a zahráli si na školáky

ilustrační foto Bezmála 30 předškoláků z okolních MŠ zasedli včera poprvé v lavicích a vžili se do role školáků. Děti si s p. učitelem Slezáčkem zacvičily, s p. uč. Musilovou zase zpívaly, poznávaly hlasy zvířat, počítaly, malovaly,...Ze školy odcházeli děti i rodiče spokojeni.

08.11.2022

Informace o vyhlášení "ředitelského volna", informace o přerušení provozu mateřské školy

Dušičkový den

ilustrační foto Do školních lavic zasedli tentokrát čarodějnice, strašidla, upíři, vlkodlaci, smrtky,... Po chodbách se procházela jeptiška, dýně, banán, Harry Potter, Charlie Chaplin,...Výuka v maskách měla svoje kouzlo. Dnešní den si žáci opravdu užili.

Školní kolo ve florbalu 2022

ilustrační foto V úterý 25. 11. 2022 se uskutečnilo - Školní kolo ve florbalu. Očekávaný turnaj o nejlepší florbalovou třídu na naší škole. Zápasy se odehrály pouze v kategorii mladší, která byla složena ze žáků šestých a sedmých tříd.

Technická olympiáda

ilustrační foto Dne 20. 10.2022 se 5 žáků z 8 a 9. třídy zúčastnilo 2.ročníku technické olympiády na SŠ Sochorova. Žáci obdrželi trička a čepice červené barvy – stal se z nás tým červených. Následovalo plnění úloh na stanovištích. Po splnění všech úkolů jsme netrpělivě čekali na vyhlášení výsledů.