Den dětí na 1. st. ZŠ - Antiolympiáda

ilustrační foto Jako dárek k Mezinárodnímu dni dětí si pedagogové z 1.st. připravili pro děti dopolední akci s názvem ANTIOLYMPIÁDA s osmnácti stanovišti, kde děti plnily netradiční úkoly jako např. hod gumákem, skok s kufrem za roh, hod papírem do dálky... Dopoledne si za krásného počasí užili na jedničku.

Oslava 30. výročí školy – pozvánka ke sportovním aktivitám

V rámci oslav 30. výročí založení školy nabízíme tyto sportovní aktivity:

Pozvánka na oslavy 30.výročí školy

ilustrační foto Základní škole Letní pole je třicet let! Poprvé se její dveře žáčkům otevřely 5. září 1993, kdy tehdejší pan ředitel Mgr. Josef Slavíček slavnostně uvítal všech 563 žáků.

Přírodovědná praktika v terénu

ilustrační foto V uplynulém týdnu se žáci 7., 8. a 9. tříd vypravili "do terénu", aby absolvovali přírodovědná praktika jako součást výuky přírodopisu. Úkolem všech žáků bylo vypracovat řadu laboratorních prací, avšak informace k nim získávali přímo v přírodě, v jednotlivých ekosystémech.

Výsledky přijímacího řízení do MŠ (šk. r. 2023/2024)

Den zdraví ve Vyškovské nemocnici

ilustrační foto Děti ze sedmi tříd naší školy navštívily vyškovskou nemocnici na DEN ZDRAVÍ, kde si prohlédly vybavení na různých odděleních, vyzkoušely resuscitaci, naučily se důkladné hygieně rukou, viděly rehabilitační zařízení a spoustu dalších zajímavých věcí.

Žáci 2. stupně vyjeli za kulturou

Ve středu 18. května všechny třídy 2. stupně nastoupily před školou do přistavených autobusů a za deštivého počasí se vydaly do brněnského divadla Radost. Ihned po příjezdu nás čekal připravený divadelní sál, v němž jsme zhlédli představení s názvem Jeníček a Mařenka. Nebyla to klasická Pohádka o perníkové chaloupce tak jak ji známe z knížek pro malé děti. Jednalo se o moderní zpracování pohádky na motivy bratří Grimmů, kde nechyběl humor ani strašidelnost.