BOBŘÍK INFORMATIKY 2023

ilustrační foto I letos se naše škola zúčastnila soutěže Bobřík informatiky, který proběhl od 6.-10. listopadu. Bobřík informatiky je předmětová soutěž, podporovaná Ministerstvem školství. Soutěž je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií. Klade si za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače.

Pozvánka na 2. část projektu pro předškoláky Škola před školou

ilustrační foto Vážení rodiče, zveme vás a vaše předškoláky na 2. část projektu s názvem Matematické představy.

Podzimní číslo školního časopisu Letňáček

Právě vyšlo nové podzimní číslo školního časopisu Letňáček. Najdete v něm školní zprávy, literární koutek, historické okénko, kvízy, křížovky, omalovánky...

Pozvánka pro předškoláky a jejich rodiče

Vážení rodiče, přijměte pozvání se svým předškolákem na 1. část projektu "Škola před školou aneb máme doma předškoláka".

Dušičky aneb výuka v maskách

Ocitli jsme se uprostřed podzimu a s touto dobou přichází i Dušičky. "Dušičkový den" si na naší škole uspořádali učitelé se svými žáky již podruhé. Převlékli se do kostýmů všelijakých čarodějnic, duchů, zombie, monster... a užili si výuku v kostýmech.

Preventivní program

ilustrační foto Dnes na naší škole proběhl preventivní program pro 3. a 8. ročníky. Tento program byl realizován lektory z organizace Podané ruce v Brně. Realizace proběhla díky dotaci města Vyškova.

18.10.2023

ŠKOLOVINKY aneb vědou a sportem ke znalostem- akce pro žáky 5. ročníků z okolních škol

ilustrační foto Ve středu 18.10.2023 se na naší škole uskutečnil třetí ročník akce "Školovinky aneb vědou a sportem ke znalostem".