Školní kolo ve stolním tenisu

ilustrační foto Ve dnech 3.-5.11. proběhlo školní kolo ve stolním tenisu žáků 4. a 5. ročníku. Do soutěže se zapojilo celkem devatenáct žáků. Ze čtvrťáků byl nejúspěšnější Patrik Trávníček ze 4.B a mezi páťáky zvítězila Natálie Adamcová z 5.A. Dětem patří dík za bojovnost, neboť některá utkání byla velmi vyrovnaná a rozhodoval až třetí set. Děti prokázaly nadšení a zápal pro hru.

Změna v organizaci třídních schůzek

05.11.2021

Výtvarné tvoření ve IV.A

ilustrační foto Kreslení a tvoření žáky ze IV.A moc baví. Jsou šikovní a pod vedením p. učitelky Mgr. Heleny Zahradníčkové vytvářejí pozoruhodné výrobky a zdobí s nimi chodby naší školy.

03.11.2021

1. část projektu pro předškoláky s názvem Didaktické hry je za námi

ilustrační foto Včera 2.listopadu navštívili naši školu v odpoledních hodinách rodiče se svými předškoláky. Prohlédli si některé třídy na I. stupni ZŠ a a strávili společné chvíle s vedením školy a pedagogy. Děti malovaly, zpívaly, sportovaly, hrály zajímavé hry,... Věříme, že se jim u nás líbilo, a že se brzy znovu setkáme.

Informace ke screeningovému testování žáků (listopad 2021)

Duchové a Dušičky – učení v maskách pro prvňáčky

ilustrační foto Dne 2. listopadu se prvňáčci oblékli do masek čarodějů, duchů nebo zvířátek a zažili čarodějnou školu. Kromě čtení, psaní a počítání ve třídě čarodějek, jsme si vysvětlili, proč slavíme Dušičky a jaký je rozdíl mezi naším svátkem a Halloweenem. Dětem se den moc líbil a nám také.

Pozvánka pro předškoláky a jejich rodiče

ilustrační foto Přijměte pozvání k prvnímu setkání v projektu "Máme doma předškoláka aneb škola před školou" na téma Didaktické hry. Sejdeme se v úterý 2. listopadu od 15.30 hodin v budově školy.