Úřední hodiny o prázdninách 2022

10. ročník Velké ceny Letního pole v nohejbale trojic

ilustrační foto Tento tradiční turnaj se po dva roky z důvodu Covid 19 nehrál. Turnaj se hrál systémem dvou skupin kde hrál každý s každým. Každá třída nasadila po 1 týmu plus náhradníci. Hrálo se vzhledem k počtu účastníků v obou tělocvičnách v dopoledních hodinách. Vítězové skupin pak hráli finále a druzí ze skupiny o 3 - 4 místo. O pořadí ve skupině rozhodovalo na prvním místě počet bodů za sety a pak skóre.

Dětské zábavné odpoledne

ilustrační foto Letošní dětské zábavné odpoledne k ukončení školního roku uspořádal v pátek 17.června pro žáky naší školy Spolek rodičů. Akce se vydařila, počasí dětem i rodičům přálo, všichni si užili pěkné odpoledne plné her, soutěží a zakončili je opékáním špekáčků. Rodičům děkujeme a těšíme se na další zdařilou akci v příštím školním roce.

Pasování předškoláků na školáky

ilustrační foto Předškoláci naší MŠ byli ve středu 22.června v odpoledních hodinách slavnostně pasováni ředitelem školy na školáky. Děti si pasování moc užily. Shromážděným rodičům i učitelkám ukázaly, že umí tančit, zpívat, recitovat...., že jsou šikovní a do školy se těší….

Preventivní program Hasík

ilustrační foto Dne 13.6. 2022 se uskutečnil na naší škole preventivní program Hasík, vedený profesionálními hasiči HZS JMK Brno, požární stanice Líšeň. Akce byla určena pro 2. a 6. ročníky. Děti se dozvěděli spoustu potřebných informací ohledně krizových situací, které souvisí s požárem.

Na návštěvě SOU a SOŠ Vyškov

ilustrační foto Ve čtvrtek 2. června žáci 8. ročníku navštívili SOU a SOŠ Vyškov.

Den dětí na 1. stupni ZŠ

ilustrační foto Ve středu 1. 6. se konala na naší škole ku příležitosti oslavy Dne dětí netradiční Antiolympiáda.